що таке капчаCaptcha (син. капча, каптча) це – аудіовізуальний засіб, завдяки якому власник сайту захищає свій ресурс від небажаних зазіхань з боку ботів, спамерів і т.д.

Потреба в системі захисту виникла через агресивний наплив спамерів та спам-ботів.

Боти

Щоб рекламу можна було розміщувати вручну, потрібна була б маса робочої роботи, тому були розроблені спеціальні програми-боти, або боти, які відповідають за автоматичне розміщення рекламних матеріалів. Сьогоднішні боти настільки модернізовані, що можуть реєструватися на сайтах без допомоги людини, здійснюючи при цьому переходи по активаційним посиланнями і налагоджуючи канали зворотного зв’язку. Раз зареєструвавшись, бот здатний розміщувати інформацію до самого кінця реєстрації.

Як працює капча

Для боротьби зі спамом була придумана капча. Це сповіщення, яке ставить власник сайту перед виконанням певної дії (наприклад реєстрації, надсилання відгуку, замовлення товару, тощо). Сповіщення виглядає у вигляді кількох літер та цифр які вашко розібрати (тобто які зможе розібрати людина, але не розберуть програми). Поруч з цим графічним зображенням є поле для введення тексту. Система, яка генерує капчі, має відповіді на кожну з них. Правильне введення капчі підтверджує що ви не бот.


Що ми пропонуємо: