Що таке GoGetLinksGogetlinks (ГГЛ, гогетлінкс, гога) – це сервіс купівлі-продажу вічних посилань, в рамках сервісу можна купити вічні посилання, посилання в оглядах або посилання-картинки.

Історичний факт про Gogetlinks

Gogetlinks був випущений в 2009 р. під керівництвом Олексія Куракова.
На сьогоднішній день в Gogetlinks налічується понад 43 тисячі користувачів і більше 8 тисяч сайтів (щодня додається від 10 до 50 сайтів).

Опис Gogetlinks

Інструменти сервісу не вимагають особливих знань і навичок і відрізняються простотою використання і для рекламодавців, і для власників сайтів.

Використовуючи звичайні біржі, вебмастера прагнуть активно закуповуватися посиланнями для своїх інтернет-ресурсів, але сучасні алгоритми пошукових систем, зокрема, Яндекса та Google, швидко розпізнають такі сайти, що не тільки зводить ефективність будь-якої рекламної кампанії нанівець, але і сприяє потраплянню сайтів під фільтри.

За допомогою сервісу Gogetlinks вебмастера можуть купувати тільки природні вічні посилання і не побоюватися накладення на свої сайти санкцій пошукових систем.

Сервіс надає наступні послуги:

  1. Простановка контекстних посилань (або постових) на сайтах спорідненої тематики. Оперуючи такими посиланнями в текстах, рекламодавець здатний маніпулювати інтересами своєї цільової аудиторії.
  2. Простановка на сайтах вічних рекламних заміток. Така стаття з посиланнями знаходиться пошуковими системами і приносить більше користі, ніж звичайні SEO-посилання.
  3. Розстановка посилань-картинок, є інновацією вітчизняного інтернету, на сайтах розміщується графіка разом з посиланнями.Інструменти Gogetlinks істотно виділяють його серед інших систем тим, що не тільки сприяють просуванню сайтів, але і гарантують довговічність результатів.

Особливості Gogetlinks

Зареєстровані в Gogetlinks сайти модеруються вручну. Але в систему не приймаються сайти, які агресивно продають посилання, і з не унікальним текстовим наповненням.

Вічні посилання оплачуються лише раз, а їх тривалість життя прирівнюється до терміну існування сайту. Гарантійний термін, що встановлюється розробниками сервісу, закінчується через 3 місяці, але їх можна застрахувати, відраховуючи щорічні 15% від загальної вартості.

Оптимізатору відшкодовується повний матеріальний збиток, якщо сторінка з посиланням не індексується більше 45 днів.


Що ми пропонуємо: