Що таке google adsenseGoogle Adsense це – спеціальний сервіс пошукової реклами Google.

Використання цього сервісу дає вебмайстрам чудову можливість отримувати прибуток від переглянутої користувачами реклами на його сайті.
Adsense автоматично розставляє рекламні оголошення, як графічні, так і текстові, які демонструються в залежності від тематики запитів. Оплата відбувається за кількість кліків або за кількість показів.

Опис Google Adsense

В Google AdSense можна переглядати інформацію про кількість запитів і кліків, їх рейтингу і сумі надходжень від використаної реклами. Клієнти Google AdSense можуть скористатися такими послугами:

  1. контекстні фільтри, за допомогою яких можна видалити невідповідні оголошення;
  2. фільтри конкурентних оголошень, які блокують покази непотрібної реклами;
  3. підбір рекламних оголошень. Якщо рекламодавець незадоволений вибором оголошень системи Google AdSense, він може сам підібрати необхідні йому оголошення.

Google AdSense надає величезний вибір параметрів оголошень: від найпростіших банерів (468х60 пікселів) до гігантських блоків (728 × 90, 160 × 600, 250 × 250 і т.д.).

Виплата в Google AdSense проводиться один раз на місяць, за умови, що сума заощаджень досягла 100 $. Для її отримання слід звернутися до сервісів будь-яких електронних платежів або Western Union, або ж скористатися банківськими переказами.


Що ми пропонуємо: