Що таке Google AnalyticsGoogle Analytics – спеціальна система від Google, що аналізує поведінку користувачів на сайті.

Система призначена для вебмайстрів та оптимізаторів. Щоб підключиться до системи Google Analytics, треба всього лише встановити на сторінках сайту невеликий Java Script код.

Як працює Google Analytics

З цим сервісом можна працювати платно і безкоштовно. Безкоштовна версія аналізує 5 млн. сторінок на місяць, на підставі чого виноситься вердикт про успіх інтернет-ресурсів.

Google Analytics інтегрована в Google AdWords і детально аналізує поведінку користувачів з точки зору зацікавленості тими чи іншими сторінками, розташування і т.д. Всі ці відомості заносяться в Google AdWords, де обробляються і подаються у вигляді варіантів рекламних стратегій для збільшення загального і цільового трафіку. Отже, будь-яка рекламна кампанія ґрунтується на статистиці від Google Analytics, яку можна використовувати і самому без підказки Google AdWords.

Оптимізація пошукової системи сайту

Створена на основі аналітичних можливостей пошукової системи, Google Analytics зчитує переходи всередині сайту, час до виходу з сайту, особливості поведінки користувачів і час перебування на сайті.

Найбільш важливими параметрами аналізу є кількість переглянутих користувачем сторінок, перш ніж той перейде на цільову, а також час перебування і здійснюються дії на цих веб-перегляду. Цю інформацію можна використовувати для поліпшення якості сторінки, наприклад, для зниження показника відмов.

Аналоги

Найбільш популярною пошуковою системою в Росії все ж вважається Яндекс зі своїм власним інструментом аналізу, а саме Яндекс Метрикою.


Що ми пропонуємо: