Що таке MFAMFA (скорочено від made for adsense) – сайти, спеціально створені для заробітку на показі контекстної реклами Google Adsense. Мета творців MFA сайтів – залучення максимального числа відвідувачів, які клацають по рекламних блоках.

Особливості MFA сайтів

Відмінні риси MFA сайтів наступні:

  • неунікальний контент;
  • найпростіший дизайн;
  • велике число рекламних блоків, які оформлені в тій же кольоровій гамі, що й сторінка, для створення видимості єдності контенту;
  • високі показники CTR і низькі глибини перегляду сторінок;
  • оптимізація сайту під низькочастотні запити.

Заробіток на MFA сайтах

MFA сайти створюються для їх монетизації. Дохід вебмайстрів залежить від кількості кліків користувачів по рекламним блокам. В англомовному сегменті мережі більшість таких сайтів розробляється для заробітку на оголошеннях від сервісу Google Adsense. У Юанеті на сторінках подібних майданчиків розміщені також блоки різних партнерських програм, таких як, Бігун, Яндекс.Директ, графічні елементи тізерной реклами та інші.

Ставлення пошукових систем до MFA сайтів

Як правило, MFA сайти просуваються по низькочастотним запитам, що полегшує їх виведення в ТОП видачі. Пошукові системи до сайтів такого роду відносяться негативно з таких причин.

MFA сайти не дають відвідувачам корисної інформації, засмічують видачу і тому прирівнюються до пошукового спаму.

Рекламодавці відправляють в службу підтримки Google скарги через розміщення їх рекламних блоків на неякісних MFA ресурсах. Так як по оголошеннях клікає велика кількість нецільових користувачів, рекламний бюджет витрачається даремно. Через це Google посилює вимоги до майданчиків, які беруть участь в сервісі контекстної реклами, вводить ряд обмежень і умов для сайтів-партнерів.


Що ми пропонуємо: