Що таке MiralinksMiralinks (МL, МЛ, Міралінкс, mira) – сервіс розміщення статей на інтернет-ресурсах, створений в допомогу оптимізаторів і для заробітку веб-майстрів.

Система Miralinks сприяє збільшенню маси посилань проставлянням посилань в текстах статей, що, як запевняють розробники системи, дозволяє уникнути фільтрів з боку пошукової системи.

У розпорядженні Miralinks більше 9000 майданчиків, які відбираються модераторами вручну.

Купівля статей можлива як вручну, так і в “безтурботному” режимі. У безтурботному режимі всі завдання по підбору і написання статей беруть на себе менеджери системи. Розглядаються тільки тематичні унікальні тексти не менше 2000 символів. В залежності від уподобань власників майданчика кількість посилань може коливатися від 1 до 3.

Особливості біржі посилань Міралінкс

Сьогодні Copylancer.ru підключений до Міралінкс, завдяки чому клієнти можуть замовляти статті через інтерфейс системи. Також статті можна вибирати і в спеціальному банку готових матеріалів.

У пропонованому модератором ціновому діапазоні рекламодавець може сам вказувати вартість розміщення матеріалу. Міралінкс гарантує розміщення статей на постійній основі.

Історична довідка

Міралінкс, чиїм засновником є ​​генеральний директор РА Міралаб Михайло Райцин, а керівником проекту – Галина Райцина, народився 29 травня 2008.

У той час як в Рунеті спостерігалася явний брак сервісів, що займаються продажем статей, поява системи Міралінкс зробило справжню революцію на профільному ринку, а різноманітність можливостей, гарантії розміщення і якість послуг тільки зміцнили позиції Міралінкс в Ру та Юанеті.

У 2010р. з’явилася функція страхування, що відповідає за збереження статей.

У 2011р. користувачі Webeffector змогли купувати статті з Miralinks.

Сьогодні в Міралінкс налічується понад 9 тисяч сайтів, 80 тисяч користувачів і розміщено понад 56 тисяч статей.

Посилання

http://www.miralinks.ru


Що ми пропонуємо: