Що таке SapeSape (Сейп, Сапа) – одна з російських бірж посилань, що відповідає за проставляння посилань на головних і внутрішніх сторінках сайтів.

Підходить і для оптимізаторів (просування сайтів), і для вебмайстрів (дохід зі своїх майданчиків), а наявність автоматичного, напівавтоматичного і ручного режимів економить час при розміщенні текстів та пошуку майданчиків. Назва було взято з французького «sape», що перекладається як «мотика, ручне знаряддя 16-21 вв. для знищення споруд і проникнення всередину». Sape діє за тим же принципом, “проникаючи крізь захист пошукачів”.

У лютому 2011 року була додана функція розміщення матеріалів та посилань на постійній основі (вічних посилань), Pr.Sape.

Характеристика Sape

Інструментарій біржі поєднує в собі зручність, простоту і ефективність: треба тільки розмістити особливий код і визначити ціни на посилання, за все інше відповідає Sape. Рекламодавці можуть раз і назавжди встановити настройки проекту, і в залежності від вимог система буде сама вибирати майданчики і проставляти посилання. Комісія обійдеться оптимізаторів і веб-майстрам в 10% від зароблених і витрачених грошей. Щоб правильно визначити грошовий бюджет, в Sape реалізовано добове списання коштів.

Ручний режим закупівлі посилань дозволяє підібрати якісні майданчики, що забирає багато часу у оптимізаторів. Тому в Sape був реалізований автоматичний режим, що дозволяє швидко знаходити майданчики для розміщення. Крім цього існує ще і напівавтоматичний режим, який відрізняється тим, що закупівля посилань відбувається автоматично, а майданчики відбираються вручну оптимізатором.

В свої кращі роки Sape налічувала понад 409 тис. користувачів і більше 557 тис. інтернет-ресурсів.

Після виходу пошукового алгоритму від Яндексу “Мінусінск” по бородьбі з спам посиланнями боля ринку біржі посилань Сапе зменшилась більше ніж в 2 рази.

Доречі Google також досить швидко визначає орендні посилання з біржі Sape.

Посилання

http://www.sape.ru


Що ми пропонуємо: