Що таке SearchenginesSearchengines (Енциклопедія Пошукових Систем, або Серч, Сьорч) – один з найбільш відомих російськомовних порталів про просування інтернет-ресурсів і методах пошукової оптимізації.

Історія порталу Searchengines.ru

Сайт запрацював з 2000 р. У 2001 р. на порталі починають з’являтися перекладені статті по SEO, а в 2004р. відкривається сервіс консультацій. У 2008р. було організовано перший захід, присвячений дню народження порталу.

Продуктивна діяльність Сергія Петренко у співпраці з Ігорем Ашмановим, директором управління технологій компанії Рамблер, і Михайлом Костіним, керівником Апорта, дозволила порталу активно розвиватися і незабаром стати центром пошукової оптимізації Рунета.

Портал Searchengines.ru – один з основних джерел актуальної інформації по SEO з часто оновлюваними новинами, статтями, інтерв’ю, обговоренням алгоритмів пошукових систем, бірж посилань, реклами в Інтернеті, рад по оптимізації, важких питань і багато іншого.

Структура порталу

Енциклопедія оптимізації, або Wikipediaseo

Це особливий розділ сайту, на зразок SEO-словника, створений за аналогією з всесвітньо відомою Вікіпедією: користувач може розміщувати статті та редагувати їх. При натисканні на розділ «WikipediaSEO» система автоматично перекидає користувача на сторінку Wiki сайту Webeffector.ru.

Статті та прес-релізи

У ці розділи постійно додаються нові і зберігаються в архівах старі матеріали на тему SEO. Актуальність і свіжість інформації робить ці розділи вельми корисними для SEO-фахівців і новачків: можна вивчати складні технічні прийоми, розглядати теоретичні питання, дізнаватися про новинки на ринку SEO-послуг.

Новини

В розділ щодня додаються найцікавіші новини, освячуються важливі події світу SEO і діє архів новин. На Searchengines.ru діє підписка на розсилку від Subscribe.ru, якою можна скористатися і отримувати новини на адресу своєї електронної пошти.

Блог

На порталі діє SEO-блог, для зручності користувачів розбитий на 13 розділів: «Інтерв’ю», «Інтернет-маркетинг», «Інтерфейси і додатки», «Контекстна реклама», «Мобільні платформи», «Платіжні системи», «Поведінка користувачів» , «Пошукове просування», «Пошукові системи», «Регіони і карти», «Події», «Софт і сервіси», «Соціальні медіа».

4 лютого 2004р. з’явився перший пост і з тих пір цей розділ щотижня оновлюється.

Форум

На сьогоднішній день кількість користувачів порталу Searchengines.ru перевалила за 207,5 тис., тут спілкуються як SEO-професіонали своєї справи, так і початківці оптимізатори, а також фахівці з інших областей. На форумі 33 розділу, що охоплюють не тільки практично всі аспекти SEO, але і інші теми, вміщені в спеціальному розділі «Курилка».

Біржа посилань

Сьогодні кількість клієнтів «Біржі посилань» перевищує 13 тис., А рекламних місць налічується понад 34 тис.

При кліці на розділ «Біржа посилань» користувач автоматично переходить на окремий майданчик для купівлі-продажу посилань, призначену для рекламодавця чи веб-майстра. Рекламодавець легко знаходить необхідні майданчики для проставляння посилань, а веб-майстер, в свою чергу, швидко знаходить замовників і позбавляється від необхідності самостійно встановлювати посилання і стежити за часом закінчення їх розміщення.

Календар подій

У розділі можна знайти розпланування і докладний опис SEO-семінарів, конференцій, свят, конкурсів, вебінарів і т.д., є спеціальні рядки для вибору місць по регіонах (Москва, Санкт-Петербург, все) і за типом заходів.

Магазин

Для залучення уваги до проекту на порталі був створений магазин брендових речей від Searchengines.ru, в якому можна знайти не тільки одяг (футболки, сорочки і т.д.), але і стильні побутові дрібниці з логотипом Searchengines.ru.

Посилання

http://www.searchengines.ru


Що ми пропонуємо: