fbpx

БЕЗКОШТОВНИЙ* відео-аудит вашого SEO чи контекстної реклами

*Вартість аудиту 1000 грн. При замовленні наших послуг вартість аудиту вираховується з вартості просування!
Замов відео-аудит реклами зараз!

В чому користь наших відео-аудитів?

Привіт!

Мене звуть Дмитро Паюсов, засновник агенції інтернет-маркетингу BeVisible.

За 8 років досвіду роботи в галузі інтрнет-маркетинги мені довелось попрацювати в різних агенціях та командах. В деяких командах я бачив безвідповідальність, халатність, відсутність процесів та не справедливість по відношенню до клієнтів. В інших все було супер.

Яка гарантія того, що ви працюєте з хорошим підрядником?

Ви досконало розбираєтесь в усіх процесах по SEO та контекстній рекламі?

Відповідь очевидна – ви не експерт у цій галузі та не можете бути впевнені на 100%.

Я і моя команда можемо вам допомогти!

Що ми пропонуємо

Зробимо для вас відео-аудит SEO чи контекстної реклами та перевіримо:

  • чи є поблеми на вашому сайті?
  • чи виконувались SEO роботи насправді?
  • чи використані всі можливості рекламних каналів?
  •  які ще є проблеми на сайті?

Ви отримаєте відео-ролик від 20 до 40 хвилин в якому буде чітко вказано на проблеми ресурсу чи рекламного акаунту.

З таким аудитом ви зможете:

  1. звернутись до поточного підрядника з вимогою внести зміни;
  2. замовити виправлення проблем в нас – в цьому випадку аудит буде зроблено для вас 100% БЕЗКОШТОВНО.

Перегляньте приклади вже виконаних відео-аудитів!

Клієнти, які нам довіряють
Ми співпрацюємо з компаніями різних сфер
Відгуки
Надя Левіна
Засновниця студії краси Beauty Secret
Моя студія надає послуги та проводить курси в сфері краси. Також ми займаємось продажем матеріалів для майстрів. За час співпраці з BeVisible ми розвинули наш сайт до інтернет-магазину і підняли продажі товарів. Збільшили кількість заявок на курси та запити на наші клієнські полсуги. Три основних моменти про співпрацю: Безпека – можемо довіряти Дмитру і його компанії, Любов до роботи. І головне, я порадила Діму не одній людині і знаю, що коли він бере проект, він залазить в його середину і вивчає до дрібниць. Щоро рекомендую Дмитра і дякую за те що ти робиш!
Василь Кохан
Пентбольний клуб Б3, MindGame, MemEvents
До дмитра звернувся приблизно 2 роки тому для проведення аналізу послуг які мені надавали фрілансери по SEO просуванню та контекстній рекламі моїх сайтів. Результати аналізу який провів Дмитро не тішили мене. Я зрозумів що багато в чому мене обманювали… І я попросив Дмитра щоб він запропонував мені альтернативний варіант виходу з ситуації. Він розписав етапи для виходу на хороші показники, а також вказав затратність на це. Результатом я задоволений, результати позитивні, показники пішли в гору. Вам рекомендую Дмитра для роботи. Можете зв’язатись зі мною і я вам все детально розкажу.
Роман Скоп
Співзасновник маркетплейсу handmade товарів UkrainArt
Привіт всім! З Дмитром і його командою працюю вже 2 роки. Він зарекомендував себе хорошим професіоналом і відповідальною людиною. Ми продовжуємо співпрацю. Можу сміливо порадити вам цю компанію для надання послуг по SEO та контекстній рекламі.
Руслан Ружицький
Засновник мережі ораторських клубів та школи Красномовець
Я шукав людину яка зможе налаштувати мені контекстну рекламу. В мене є онлайн курси з ораторства. В фейсбуці я написав пост “порадьте людину” і багато людей порекомендували Дмитра Паюсова. Дмитро гарно спілкується і швидко комунікує. Деталі співпраці були швидко узгоджені і це одна з переваг роботи з ним. Я задоволений результатами! В мене була низька конверсія. Завдяки змінам на сайті які запропонував Дмитро і його команда та якісно налаштований рекламі я отримав більше продажів свого продукту онлайн. Рекомендую цю команду для розвитку вашого бізнесу.
Назарій Боренюк
Засновник BrukArt
Знайомство з BeVisible розпочалось з проходження курсу по SEO просуванню. Але через велику завантаженість по роботі я так і не приступив до самостійного просування свого сайту. Зате отримав корисні навички для контролю та розуміння процесу. Про вибір підрядника для просування сайту я навіть не задумувався, одразу пішов до Дмитра. Він запропонував створити новий сайт, оскільки старий сильно застарів. Новий сайт було зроблено меншн ніж за місяць. Але найбільше я був здивований коли через місяць сайт вже був в ТОП10, а через 3 місяці став ТОП1 у Львові. Результати готовий підтвердити особисто. Всім раджу цю команду для співпраці.
Замов відео-аудит реклами зараз!
Заповніть форму і ми зв’яжемо з вами для узгодження деталей (який тип аудиту потрібен) та узгодимо деталі подальшої співпраці.

Успішні історії використання відео-аудитів

Історія 1

Кохан Василь, власник ряду компаній що займають послугами в сфері активного відпочинку.

Василь наймав різних фрілансерів для ведення реклами задля диверсифікації ризиків.

Як результат, виявилось що 1 з фрілансерів не робив по SEO ніяких змін вже 6 місяців і при тому стверджував що все супер.

Інший фрілансер вів контекстну рекламу без досвіду у цій сфері та навіть не налаштував конверсії для відстеження ефективності.

В результаті, нами було налагоджено співпрацю по комплексному інтенет-маркетингу (SEO + PPC) та досягнено бажаних результатів.

Кейс по контекстній рекламі можна прочитати – за цим посиланням.

Історія 2

Олег Дубовець – засновник майстерні з лазерної порізки та гравіювання Magic Oak.

Компанія налаштувала Олегу контекстну рекламу. Після налаштування почались проблеми з комунікацією. Ніхто не надавав рекомендацій стосовно покращення ефективності реклами (доречі це дуже розповсюджена проблема).

В результаті – переналаштували контекстну рекламу, зробили тотальний контроль цільових дій користувача на сайті за рахунок чого змогли якісніше оптимізувати рекламу.

Безкоштовний аудит Безкоштовний відео-аудит реклами
Copy link
Powered by Social Snap