БЕЗКОШТОВНИЙ* відео-аудит вашого SEO чи контекстної реклами

*Вартість аудиту 1000 грн. При замовленні наших послуг вартість аудиту вираховується з вартості просування!
Замов відео-аудит реклами зараз!

  В чому користь наших відео-аудитів?

  Привіт!

  Мене звуть Дмитро Паюсов, засновник агенції інтернет-маркетингу BeVisible.

  За 8 років досвіду роботи в галузі інтрнет-маркетинги мені довелось попрацювати в різних агенціях та командах. В деяких командах я бачив безвідповідальність, халатність, відсутність процесів та не справедливість по відношенню до клієнтів. В інших все було супер.

  Яка гарантія того, що ви працюєте з хорошим підрядником?

  Ви досконало розбираєтесь в усіх процесах по SEO та контекстній рекламі?

  Відповідь очевидна – ви не експерт у цій галузі та не можете бути впевнені на 100%.

  Я і моя команда можемо вам допомогти!

  Що ми пропонуємо

  Зробимо для вас відео-аудит SEO чи контекстної реклами та перевіримо:

  • чи є поблеми на вашому сайті?
  • чи виконувались SEO роботи насправді?
  • чи використані всі можливості рекламних каналів?
  •  які ще є проблеми на сайті?

  Ви отримаєте відео-ролик від 20 до 40 хвилин в якому буде чітко вказано на проблеми ресурсу чи рекламного акаунту.

  З таким аудитом ви зможете:

  1. звернутись до поточного підрядника з вимогою внести зміни;
  2. замовити виправлення проблем в нас – в цьому випадку аудит буде зроблено для вас 100% БЕЗКОШТОВНО.

  Приклад успішного використання відео-аудиту нижче!

  Клієнти, які нам довіряють
  Ми співпрацюємо з компаніями різних сфер
  Відгуки
  Надя Левіна
  Засновниця студії краси Beauty Secret
  Моя студія надає послуги та проводить курси в сфері краси. Також ми займаємось продажем матеріалів для майстрів. За час співпраці з BeVisible ми розвинули наш сайт до інтернет-магазину і підняли продажі товарів. Збільшили кількість заявок на курси та запити на наші клієнські полсуги. Три основних моменти про співпрацю: Безпека – можемо довіряти Дмитру і його компанії, Любов до роботи. І головне, я порадила Діму не одній людині і знаю, що коли він бере проект, він залазить в його середину і вивчає до дрібниць. Щоро рекомендую Дмитра і дякую за те що ти робиш!
  Василь Кохан
  Пентбольний клуб Б3, MindGame, MemEvents
  До дмитра звернувся приблизно 2 роки тому для проведення аналізу послуг які мені надавали фрілансери по SEO просуванню та контекстній рекламі моїх сайтів. Результати аналізу який провів Дмитро не тішили мене. Я зрозумів що багато в чому мене обманювали… І я попросив Дмитра щоб він запропонував мені альтернативний варіант виходу з ситуації. Він розписав етапи для виходу на хороші показники, а також вказав затратність на це. Результатом я задоволений, результати позитивні, показники пішли в гору. Вам рекомендую Дмитра для роботи. Можете зв’язатись зі мною і я вам все детально розкажу.
  Роман Скоп
  Співзасновник маркетплейсу handmade товарів UkrainArt
  Привіт всім! З Дмитром і його командою працюю вже 2 роки. Він зарекомендував себе хорошим професіоналом і відповідальною людиною. Ми продовжуємо співпрацю. Можу сміливо порадити вам цю компанію для надання послуг по SEO та контекстній рекламі.
  Руслан Ружицький
  Засновник мережі ораторських клубів та школи Красномовець
  Я шукав людину яка зможе налаштувати мені контекстну рекламу. В мене є онлайн курси з ораторства. В фейсбуці я написав пост “порадьте людину” і багато людей порекомендували Дмитра Паюсова. Дмитро гарно спілкується і швидко комунікує. Деталі співпраці були швидко узгоджені і це одна з переваг роботи з ним. Я задоволений результатами! В мене була низька конверсія. Завдяки змінам на сайті які запропонував Дмитро і його команда та якісно налаштований рекламі я отримав більше продажів свого продукту онлайн. Рекомендую цю команду для розвитку вашого бізнесу.
  Назарій Боренюк
  Засновник BrukArt
  Знайомство з BeVisible розпочалось з проходження курсу по SEO просуванню. Але через велику завантаженість по роботі я так і не приступив до самостійного просування свого сайту. Зате отримав корисні навички для контролю та розуміння процесу. Про вибір підрядника для просування сайту я навіть не задумувався, одразу пішов до Дмитра. Він запропонував створити новий сайт, оскільки старий сильно застарів. Новий сайт було зроблено меншн ніж за місяць. Але найбільше я був здивований коли через місяць сайт вже був в ТОП10, а через 3 місяці став ТОП1 у Львові. Результати готовий підтвердити особисто. Всім раджу цю команду для співпраці.
  Замов відео-аудит реклами зараз!
  Заповніть форму і ми зв’яжемо з вами для узгодження деталей (який тип аудиту потрібен) та узгодимо деталі подальшої співпраці.

   Одна з успішних історій використання відео-аудиту

   Історія

   Кохан Василь, власник ряду компаній що займають послугами в сфері активного відпочинку.

   Василь наймав різних фрілансерів для ведення реклами задля диверсифікації ризиків.

   Як результат, виявилось що 1 з фрілансерів не робив по SEO ніяких змін вже 6 місяців і при тому стверджував що все супер.

   Інший фрілансер вів контекстну рекламу без досвіду у цій сфері та навіть не налаштував конверсії для відстеження ефективності.

   В результаті, нами було налагоджено співпрацю по комплексному інтенет-маркетингу (SEO + PPC) та досягнено бажаних результатів.

   Після проведення аудиту ми почали співпрацю та досягли позитивних результатів.

   Кейс по контекстній рекламі даного проекту можна прочитати – за цим посиланням.

   Більше історій успіху згодом…

   Безкоштовний аудит Безкоштовний відео-аудит реклами
   Copy link
   Powered by Social Snap