SEO просування сайтів в Одесі!

отримай постійний потік клієнтів з пошукових систем

 • Створили свій сайт?
 • Хочете збільшити кількість відвідувачів?
 • Продажі з сайту йдуть не так як хотілося?
 • Бажаєте знайти потенційних клієнтів з різних куточків країни?

Результати просування сайтів наших клієнтів (тягни вбік  →)

Залишити заявку

Нам довіряють

Переваги пошукового просування

Присутність в ТОПі сильно збільшує охоплення – лише 90% користувачів переходять на другу сторінку пошуку

перевага 3 - цільові відвідувачі

SEO як канал трафіку приваблює тільки цільових відвідувачів на сайт

перевага 2 - швидкий запуск

Довготривалий результат – потрапивши в ТОП ви залишитесь там надовго (але не назавжди)

перевага 4 - оплата за кліки

Трафік з органічного пошуку має найвищий рівень конверсії (більша довіра користувачів)

SEO просування сайту в Одесі – залишається одним з найдешевших каналів приваблення цільової аудиторії.

Що ми робимо для оптимізації вашого ресурсу

1

Аналіз ніші та конкурентів (пошук цікавих тактик та стратегій)

2

Розробка стратегії та формування плану просування

3

Технічна оптимізація всіх елементів сторінок сайту

4

Створення та оптимізація контенту для просування

5

Внутрішня оптимізація елементів сайту (теги, мета-теги, перелінковка…)

6

Формування технічних завдань для програмістів

7

Робота над зовнішньою оптимізацію (ніяких сірих схем)

8

Аналізуємо стан трафіку та позицій і покращуємо стратегію просування

Деталі просування сайту в пошукових системах

Відкритий план робіт в особистому кабінеті

звітність по KPI (ключовим показникам ефективності)

гарантований ріст трафіку з органіки

знижка 20% на налаштування контекстної реклами

Чому саме SEO просування?

SEO просування сайту Одеса- вклад в майбутнє.

Робота над якістю сайту приносить результат тривалий час, при цьому вартість приваблення відвідувачів постійно зменьшується.

SEO просування сайтів

Просування сайтів в Одесі

Пошукова оптимізація сайту для багатьох клієнтів здається справою досить простою. Винні в цьому самі компанії з просування сайтів. Вони навмисно намагаються видати seo за просту роботу, щоб не витрачати час на пояснення процесів. На жаль, поки що рідко зустрічаються клієнти, які розуміють, що з себе насправді являє seo-оптимізація сайтів.

Більшість не кваліфікованих оптимізаторів перетворюють просування сайту в просту закупівлю якомога більшої кількості посилань. Але чинники ранжирування пошукових систем обчислюються сотнями. І кількість зворотніх посилань, далеко не перший пункт в цьому списку.

Для нас SEO просування сайту починатися з:

 1. Виявлення і усунення технічних помилок в оптимізації сторінок. Наявність навіть найменьших помилок на сайті може сильно зашкодити його просуванню в пошукових системах.
 2. Оцінки якості посадкових сторінок. Для того щоб відвідувачі сайту перетворювались на покупців.
 3. Аналіз змісту текстового наповнення сайту. Якісний та унікальний контент  має велике значення в seo-просуванны.

Особливість пошукової оптимізації

Пошукова оптимізація веб-сайтів в інтернеті різної тематики вимагає до себе і різного підходу.

Неможливо працювати над пошуковим просуванням сайтів по одному відпрацьованому шаблону.

Для забезпечення унікального підходу до кожного окремого сайту потрібно вивчення тієї тематики, в якій він просувається та аналіз конкурентів.

Також при розробці SEO-стратегії важливу роль відіграють потреби самого клієнта. Тобто, які цілі має переслідувати пошукова оптимізація.

Ми прекрасно розуміємо це. Саме тому знаходимо індивідуальний підхід до просування сайтів Одеса. Що дозволяє бути максимально гнучким при наданні послуг по SEO!

В результаті:

 • ВИ отримуєте результат у вигляді прибутку
 • МИ отримуємо задоволення від просування цікавих ресурсів та позитивні відгуки

З глобальною трансформацією ринків збуту в цифровий віртуальний простір інтернет-ресурс стає провідним маркетинговим інструментом у розвитку будь-якого бізнесу. Просування сайту в Одесі визначає успіх компанії в насиченому осередку фірм. У столиці кожна ніша максимально заповнена, і конкурентоспроможність забезпечується використанням сучасних технологій.

Ефективне SEO – одна з тих переваг, які сприяють якісному розвитку підприємства, зростанню і розширенню ринку збуту.

SEO-просування в комплексі маркетингових заходів

Стрімке зростання числа інтернет-користувачів і збільшення часу, проведеного в мережі, не могли залишитися непоміченими для маркетологів, які шукають нові шляхи розкрутки. Своєчасна адаптація під мінливі умови ринку стала умовою ефективної конкурентної боротьби.

Використання пошукових технологій для залучення нових клієнтів – один з тих напрямків, які забезпечують успішний розвиток бізнесу. Аналіз запитів користувачів підтверджує, що вони шукають ваш товар або послуги. Щоб вони прийшли саме до Вас, а не до конкурентів, необхідне грамотне СЕО-просування в Одесі.

Переваги ефективного інтернет-маркетингу очевидні:

 • довгостроковість досягнутого результату;
 • доступність таких заходів: інтернет-канал залишається найдешевшим для залучення цільової аудиторії при її масштабності;
 • найбільша ступінь конверсії в порівнянні з більшістю маркетингових каналів.

Стратегія ґрунтується на ряді заходів, основним серед яких залишається складання найбільш релевантного семантичного ядра. Список запитів повинен відповідати загальній корпоративній стратегії і спрямованості діяльності.

Впровадження таких слів і словосполучень в зміст сторінок порталу – один з етапів розвитку. Але для досягнення поставленої мети необхідний комплекс заходів, що входять в поняття SEO-оптимізації, замовити цю послугу можна в рамках різних пакетів – різного масштабу і специфіки.

Компанія «BeVisible» розробляє стратегію розкрутки на основі ретельного аналізу оточення порталу, його технічного стану і працездатності, привабливості та відповідності до очікувань користувачів.

Досягненню максимальної ефективності сприяє використання різних напрямків – SEO-оптимізація і SEO-просування в Одесі в сукупності з контекстною рекламою.

Цілі СЕО-оптимізації

Мета розвитку будь-якого інтернет-ресурсу – збільшення прибутку компанії-власника, будь то візитка виробника, інтернет-магазин або онлайн-шоп одного товару. На шляху до її досягнення потрібно вирішити кілька завдань:

 • Зробити дизайн привабливим, а користування ресурсом зручним і ненав’язливим.
 • Наповнити сторінки якісним, змістовним контентом з включенням призначених для користувача запитів, релевантних тематиці і специфіці діяльності.
 • Виправити можливі технічні помилки.
 • Розробити стратегію комплексного просування сайту в пошукових системах в Одесі, при цьому важливо приділити увагу конкурентному оточенню.

Досягнення основної мети – це потрапляння в ТОП-10 видачі пошукових систем. Тільки тоді можна гарантувати підвищення відвідуваності ресурсу з високою конверсією відвідувачів в покупців.

За статистикою, тільки 2% людей гортає сторінки в пошуках потрібної інформації або товарів. Як правило, 95% користувачів знаходять те, що шукали, в перших 10 посиланнях. Очевидно, чим вище у видачі ресурс, тим більше людей приходить через пошук.

Наступний етап просування сайту – конвертація відвідувачів в клієнтів. Для цього важливо скласти максимально релевантне семантичне ядро.

SEO-розкрутка проектів компанією «BeVisible»

Необхідність розвитку в пошукових системах призводить керівників компаній і власників інтернет-магазинів в ті ж системи пошуку для вибору фахівців з оптимізації та пошукового просування сайтів в Одесі. Місце в ТОПі покаже кваліфікацію і професіоналізм оптимізаторів – над своїм інтернет-представництвом студія тим більше повинна добре попрацювати, щоб її знаходили потенційні клієнти.

Важливим нюансом вибору компанії для пошукового розкручування ресурсу в Одесі залишається прозорість – не всі замовники розбираються в цих питаннях, тому вибирають терплячих і чесних виконавців.

Студія «BeVisible» працює за чіткою схемою, прозорою для наших клієнтів:

 • Для початку ми аналізуємо стан інтернет-представництва компанії, щоб усунути помилки і технічні неполадки.
 • Далі ми оцінюємо посадочні сторінки. При необхідності потрібно підвищити їх якість, щоб відвідувачі конвертувалися в покупців.
 • Потім ми аналізуємо текстовий контент, від якості і унікальності якого залежить успіх SEO-просування сайтів не тільки в Одесі, а й по всьому світу.

Завдання спрощується при розробці інтернет-порталу з нуля – наші фахівці спочатку створюють сторінки, що відповідають вимогам пошукових систем і якості технічної оптимізації. Тим більше на початковому етапі простіше виконати всі вимоги пошукових систем щодо якості проектів і їх наповнення.

Стикаючись з проектами різної тематики, ми розробили різні підходи для їх розвитку. Для них просто не може бути єдиного шаблону. Наша СЕО-студія ретельно вивчає особливості кожного замовлення, його конкурентне середовище, ТОП видачі за аналогічною темою. Тому ми гарантуємо ефективність розкрутки.

Етапи СЕО-просування

Для результативного розвитку складена оптимальна схема, яка допомагає структурувати роботи по оптимізації ресурсу:

 1. Дослідження ніші, в якій працює ваша компанія, аналіз конкурентів. На даному етапі ми можемо знайти більш цікаві стратегії.
 2. Розробка тактики просування, складання комплексу необхідних заходів.
 3. Аналіз технічного стану інтернет-ресурсу компанії-замовника і його технічна оптимізація. На цьому етапі ми коригуємо ресурс, щоб ним було легко користуватися. Цей напрям спрощує аналіз сторінок пошуковими системами, покращуючи їх ранжування.
 4. Створення контенту, що відповідає вимогам пошукових систем.
 5. Паралельно проводиться внутрішня оптимізація сайту – редагуються або прописуються мета-теги, посилання для перелінковки.

На кожному етапі проводиться аналіз трафіку, пошук можливих недоробок, розробка нових і більш досконалих стратегій.

Ціна просування інтернет-проектів в Одесі

Великий досвід роботи в сфері оптимізації та пошукового розкручування допоміг нам оптимізувати витрати на весь комплекс робіт. Професійний підбір заходів максимально підвищує ефективність наших стратегій.

Компанія «BeVisible» пропонує 4 пакет послуг:

 • «Старт» – пакет СЕО-просування сайтів Одеса – оптимальне рішення для нових інтернет-ресурсів.
 • «Базовий» – пакет послуг для невеликих порталів, таких як візитка або корпоративний проект.
 • «Оптимальний» пакет для невеликих інтернет-магазинів і великих корпоративних порталів включає повний комплекс послуг.
 • «Преміум» – найкраще рішення для великих інтернет-магазинів.

Очевидно, що ціни на розкрутку сайту залежать від кількості сторінок, поставленого завдання і цілі просування.

Наші переваги

Фахівці студії «BeVisible» не дають порожніх обіцянок: ми обговорюємо очікування замовника, терміни, особливості проекту. Тривалість робіт до отримання очікуваних результатів становить 9-12 місяців. Це потрібно враховувати при виборі пакета послуг і розробці проекту в цілому. Але ми впевнені, що вирішимо будь-яке, поставлене вами завдання, тому що наші переваги полягають в професіоналізмі:

 • Фахівці студії постійно підвищують кваліфікацію, щоб бути в курсі всіх нововведень пошукових систем. Паралельно ми шукаємо нові стратегії і рішення для підвищення ефективності розкрутки бізнесу в різних нішах.
 • СЕО-оптимізація в Одесі здійснюється практикуючими фахівцями, які на своєму досвіді випробовують інноваційні розробки, експериментують без ризику для проекту клієнта.
 • Наші фахівці розробляють не тільки технології SEO, але і задають тон в інтернет-маркетингу.

Замовити просування сайту в Одесі ви можете на цій сторінці, вибравши відповідний пакет послуг або консультацію оптимізатора для підбору індивідуальної програми для розкрутки Вашого проекту.