Розробка сайтів
З ідеальною SEO оптимізацією!

Розробка сайтів у Львові

Власний сайт сьогодні – це нагальна необхідність для усіх, хто дбає про власний імідж, націлений на розвиток бізнесу, хоче налагодити нові зв’язки, незалежно від сфери діяльності.

Звичайно, зробити сайт можна самому, скориставшись будь-якою з безкоштовних платформ. Недолік такого варіанту – такий сайт неможливо рекламувати. А в очах потенційних клієнтів чи партнерів такий вибір свідчитиме про поверхневий підхід до справи.

Cерйозне ставлення до створення сайту додасть великий плюс до репутації.

Скільки коштує створити сайт?

Вартість виготовлення сайтів залежить від багатьох чинників, зокрема рівня складності, термінів, необхідності подальшого супроводу тощо.

Базові ціни:

лендінг-пейдж

від 150$

 

сайт-візитка

від 500$

корпоративний проект

від 800$

У вартість включена внутрішня оптимізація інтернет-ресурсу.

Наша веб-студія практикує індивідуальний підхід. Якщо ви шукаєте оптимальне рішення у рамках обмеженого бюджету, наші фахівці завжди підкажуть найдієвіші варіанти реалізації інтернет-проектів і допоможуть втілити їх.

Етапи розробки

Створення веб-сайтів включає кілька етапів:

  1. Планування. На цьому етапі визначається мета, розробляється концепція, складається технічне завдання та графік виконання робіт.
  2. Реалізація. Розробляється дизайн-макет. Виконується верстка та інтеграція з CMS.
  3. Тестування. Виконується перевірка роботи сайту і, за необхідності, вносяться корективи.
  4. Закриття. Розміщення на хостинговому сервері та здача проекту замовнику.

В кожному окремому випадку етапи роботи можуть дещо відрізнятися. Але як свідчить практика, така схема є найкращою, оскільки дозволяє зекономити час, зменшити ризик виникнення неполадок і максимально ефективно виконати завдання.

Чому обирають BeVisible?

Розробка сайтів – один з основних напрямків діяльності нашої веб-студії. Кваліфікація спеціалістів дозволяє нам створювати ресурси будь-якого рівня складності та призначення. Довіривши нам проект, ви отримаєте:

  • професійний індивідуальний дизайн – ми не створюємо шаблонних сторінок і не копіюємо чужі ідеї;
  • орієнтованість на конкретну цільову аудиторію – ресурс розробляється так, щоб максимально захопити увагу потенційних клієнтів/партнерів;
  • можливість інтеграції і обміну даними з іншими системами (платіжні системи і т.п.);
  • консультаційну підтримку – наші клієнти завжди мають можливість отримати фахові рекомендації з будь-яких питань щодо функціонування сайту.

Також ми надаємо послуги з просування сайту в інтернеті. Грамотне SEO дозволить вивести ваш сайт на перші позиції пошукових систем і суттєво збільшити потік відвідувачів. Ті, хто замовив у нас розробку веб сайтів і SEO просування, отримали значно більше, ніж очікували, тому що створені нами ресурси – це не просто сторінки в інтернеті. Це ефективні інструменти, які справді працюють і приносять користь власникам.

Як замовити сайт?

Скористатися нашими послугами можна як у м. Львів, де розташована наша веб-студія, так і у будь-якому іншому населеному пункті України та інших держав. Зателефонуйте нам або залиште свої координати, щоб ми могли зконтактувати з вами і узгодити деталі майбутнього проекту.

У нас ви можете замовити:

Якщо ви зацікавлені у дійсно якісному продукті, який просуватиме бізнес, вирізнятиметься з-поміж аналогів і працюватиме на імідж, то наша команда завжди готова це реалізувати. Ми зробимо для вас надійний і стильний веб-ресурс, який сприятиме вашому успіху.