SEO просування сайтів Львів

Просуваємо сайти у Львові з 2016 року. В роботі орієнтуємось не тільки на позиції та трафік, а також на збільшення кількості заявок чи замовлень. Зробимо безкоштовний відео-аудит SEO вашого сайту чи контекстної реклами.
Отримати безкоштовну консультацію

  Переваги пошукового просування

  SEO (search engine optimization) або ж пошукова оптимізація – це робота над внутрішньою (все що стується сайту) та зовнішньою (взіємодія вашого сайту з іншими в мережі) оптимізацією. Метою просування є зібльшення трафіку на сайт та його подальшої монетизації (отримання конверсії – заявки, дзвінка, продажу товару).

  Основними перевагами SEO є:

  • Присутність в ТОПі сильно збільшує охоплення – лише 90% користувачів переходять на другу сторінку пошуку.
  • SEO як канал трафіку приваблює тільки цільових відвідувачів на сайт.
  • Довготривалий результат – потрапивши в ТОП ви залишитесь там надовго.
  • Трафік з органічного пошуку має найвищий рівень конверсії (більша довіра користувачів).

  На 2022 рік SEO просування сайту – залишається одним з найдешевших каналів приваблення цільової аудиторії.

  Кейси
  grid-item
  Ріст органічного трафіку на 298% за рік для магазину фільтрів для води
  363
  запити в ТОПі
  298%
  ріст трафіку
  3
  роки співпраці
  grid-item
  SEO для салону та курсів краси у Львові
  трафік в місяць
  541%
  ріст органіки
  164
  запити в ТОП10
  grid-item
  Просування інтернет-магазину автошин
  трафік в місяць
  120%
  ріст трафіку за 2 місяці
  64,76%
  зріс дохід
  grid-item
  SEO для виробника весільних суконь
  262%
  ріст органічного трафіку
  ТОП10
  по всім важливим запитам
  250
  нових сторінок створено
  grid-item
  В ТОП локальної видачі за 1 місяць
  1 міс
  для виводу в ТОП
  ТОП1
  по соновним ключам
  72
  запити в ТОП10
  grid-item
  SEO просування готелю у Львові
  300%
  ріст трафіку за рік
  40к
  трафік в місяць
  144
  запити в ТОП10
  Клієнти, які нам довіряють
  Ми співпрацюємо з компаніями різних сфер
  Відгуки
  Надя Левіна
  Засновниця студії краси Beauty Secret
  Моя студія надає послуги та проводить курси в сфері краси. Також ми займаємось продажем матеріалів для майстрів. За час співпраці з BeVisible ми розвинули наш сайт до інтернет-магазину і підняли продажі товарів. Збільшили кількість заявок на курси та запити на наші клієнські полсуги. Три основних моменти про співпрацю: Безпека – можемо довіряти Дмитру і його компанії, Любов до роботи. І головне, я порадила Діму не одній людині і знаю, що коли він бере проект, він залазить в його середину і вивчає до дрібниць. Щоро рекомендую Дмитра і дякую за те що ти робиш!
  Василь Кохан
  Пентбольний клуб Б3, MindGame, MemEvents
  До дмитра звернувся приблизно 2 роки тому для проведення аналізу послуг які мені надавали фрілансери по SEO просуванню та контекстній рекламі моїх сайтів. Результати аналізу який провів Дмитро не тішили мене. Я зрозумів що багато в чому мене обманювали… І я попросив Дмитра щоб він запропонував мені альтернативний варіант виходу з ситуації. Він розписав етапи для виходу на хороші показники, а також вказав затратність на це. Результатом я задоволений, результати позитивні, показники пішли в гору. Вам рекомендую Дмитра для роботи. Можете зв’язатись зі мною і я вам все детально розкажу.
  Роман Скоп
  Співзасновник маркетплейсу handmade товарів UkrainArt
  Привіт всім! З Дмитром і його командою працюю вже 2 роки. Він зарекомендував себе хорошим професіоналом і відповідальною людиною. Ми продовжуємо співпрацю. Можу сміливо порадити вам цю компанію для надання послуг по SEO та контекстній рекламі.
  Руслан Ружицький
  Засновник мережі ораторських клубів та школи Красномовець
  Я шукав людину яка зможе налаштувати мені контекстну рекламу. В мене є онлайн курси з ораторства. В фейсбуці я написав пост “порадьте людину” і багато людей порекомендували Дмитра Паюсова. Дмитро гарно спілкується і швидко комунікує. Деталі співпраці були швидко узгоджені і це одна з переваг роботи з ним. Я задоволений результатами! В мене була низька конверсія. Завдяки змінам на сайті які запропонував Дмитро і його команда та якісно налаштований рекламі я отримав більше продажів свого продукту онлайн. Рекомендую цю команду для розвитку вашого бізнесу.
  Назарій Боренюк
  Засновник BrukArt
  Знайомство з BeVisible розпочалось з проходження курсу по SEO просуванню. Але через велику завантаженість по роботі я так і не приступив до самостійного просування свого сайту. Зате отримав корисні навички для контролю та розуміння процесу. Про вибір підрядника для просування сайту я навіть не задумувався, одразу пішов до Дмитра. Він запропонував створити новий сайт, оскільки старий сильно застарів. Новий сайт було зроблено меншн ніж за місяць. Але найбільше я був здивований коли через місяць сайт вже був в ТОП10, а через 3 місяці став ТОП1 у Львові. Результати готовий підтвердити особисто. Всім раджу цю команду для співпраці.
  Давайте обговоримо ваш проект
  Заповніть форму, мі зв’яжемось з Вами для обговорення вашого проекту, надамо вичерпну консультацію та порадимо, що найкраще підійде у вашій ситуації

   Етапи оптимізації сайту:

   1. Аналіз ніші та конкурентів (пошук цікавих тактик та стратегій).
   2. Розробка стратегії та формування плану просування.
   3. Технічна оптимізація всіх елементів сторінок сайту.
   4. Створення та оптимізація контенту для просування.
   5. Внутрішня оптимізація елементів сайту (теги, мета-теги, перелінковка…).
   6. Формування технічних завдань для програмістів.
   7. Робота над зовнішньою оптимізацію (ніяких сірих схем).
   8. Аналізуємо стан трафіку та позицій і покращуємо стратегію просування.
   ⭕ Разова внутрішня оптимізаціявід 300$
   ⭕ Пакет “Базовий”від 400$
   ⭕ Пакет “Оптимальний”від 600$
   ⭕ Пакет “Преміум”від 1000$

   За 8 років досвіду роботи з пошуковим просуванням ми навчились:

   SEO просування – інвестиція?

   SEO просування сайту – вклад в майбутнє.

   Робота над якістю сайту приносить результат тривалий час, при цьому вартість приваблення відвідувачів постійно зменьшується.

   Просування сайтів у Львові

   Пошукова оптимізація сайту для багатьох клієнтів здається справою досить простою. Винні в цьому самі компанії з просування сайтів. Вони навмисно намагаються видати seo за просту роботу, щоб не витрачати час на пояснення процесів. На жаль, поки що рідко зустрічаються клієнти, які розуміють, що з себе насправді являє seo-оптимізація сайтів.

   Більшість не кваліфікованих оптимізаторів перетворюють просування сайту в просту закупівлю якомога більшої кількості посилань. Але чинники ранжирування пошукових систем обчислюються сотнями. І кількість зворотніх посилань, далеко не перший пункт в цьому списку.

   Для нас SEO просування сайту починатися з:

   1. Виявлення і усунення технічних помилок в оптимізації сторінок. Наявність навіть найменьших помилок на сайті може сильно зашкодити його просуванню в пошукових системах.
   2. Оцінки якості посадкових сторінок. Для того щоб відвідувачі сайту перетворювались на покупців.
   3. Аналіз змісту текстового наповнення сайту. Якісний та унікальний контент  має велике значення в seo-просуванны.

   Особливість пошукової оптимізації

   Пошукова оптимізація веб-сайтів в інтернеті різної тематики вимагає до себе і різного підходу.

   Неможливо працювати над пошуковим просуванням сайтів по одному відпрацьованому шаблону.

   Для забезпечення унікального підходу до кожного окремого сайту потрібно вивчення тієї тематики, в якій він просувається та аналіз конкурентів.

   Також при розробці SEO-стратегії важливу роль відіграють потреби самого клієнта. Тобто, які цілі має переслідувати пошукова оптимізація.

   Ми прекрасно розуміємо це. Саме тому знаходимо індивідуальний підхід до просування сайтів Львів. Що дозволяє бути максимально гнучким при наданні послуг по SEO!

   В результаті:

   SEO-просування в комплексі маркетингових заходів

   З глобальною трансформацією ринків збуту в цифровий віртуальний простір інтернет-ресурс стає провідним маркетинговим інструментом у розвитку будь-якого бізнесу. Просування сайту у Львові визначає успіх компанії в насиченому осередку фірм. У столиці кожна ніша максимально заповнена, і конкурентоспроможність забезпечується використанням сучасних технологій.

   Ефективне SEO – одна з тих переваг, які сприяють якісному розвитку підприємства, зростанню і розширенню ринку збуту.

   Стрімке зростання числа інтернет-користувачів і збільшення часу, проведеного в мережі, не могли залишитися непоміченими для маркетологів, які шукають нові шляхи розкрутки. Своєчасна адаптація під мінливі умови ринку стала умовою ефективної конкурентної боротьби.

   Використання пошукових технологій для залучення нових клієнтів – один з тих напрямків, які забезпечують успішний розвиток бізнесу. Аналіз запитів користувачів підтверджує, що вони шукають ваш товар або послуги. Щоб вони прийшли саме до Вас, а не до конкурентів, необхідне грамотне СЕО-просування у Львові.

   Переваги ефективного інтернет-маркетингу очевидні:

   Стратегія ґрунтується на ряді заходів, основним серед яких залишається складання найбільш релевантного семантичного ядра. Список запитів повинен відповідати загальній корпоративній стратегії і спрямованості діяльності.

   Впровадження таких слів і словосполучень в зміст сторінок порталу – один з етапів розвитку. Але для досягнення поставленої мети необхідний комплекс заходів, що входять в поняття SEO-оптимізації, замовити цю послугу можна в рамках різних пакетів – різного масштабу і специфіки.

   Компанія «BeVisible» розробляє стратегію розкрутки на основі ретельного аналізу оточення порталу, його технічного стану і працездатності, привабливості та відповідності до очікувань користувачів.

   Досягненню максимальної ефективності сприяє використання різних напрямків – SEO-оптимізація і SEO-просування у Львові в сукупності з контекстною рекламою.

   Цілі СЕО-оптимізації

   Мета розвитку будь-якого інтернет-ресурсу – збільшення прибутку компанії-власника, будь то візитка виробника, інтернет-магазин або онлайн-шоп одного товару. На шляху до її досягнення потрібно вирішити кілька завдань:

   Досягнення основної мети – це потрапляння в ТОП-10 видачі пошукових систем. Тільки тоді можна гарантувати підвищення відвідуваності ресурсу з високою конверсією відвідувачів в покупців.

   За статистикою, тільки 2% людей гортає сторінки в пошуках потрібної інформації або товарів. Як правило, 95% користувачів знаходять те, що шукали, в перших 10 посиланнях. Очевидно, чим вище у видачі ресурс, тим більше людей приходить через пошук.

   Наступний етап просування сайту – конвертація відвідувачів в клієнтів. Для цього важливо скласти максимально релевантне семантичне ядро.

   SEO-розкрутка проектів компанією «BeVisible»

   Необхідність розвитку в пошукових системах призводить керівників компаній і власників інтернет-магазинів в ті ж системи пошуку для вибору фахівців з оптимізації та пошукового просування сайтів у Львові. Місце в ТОПі покаже кваліфікацію і професіоналізм оптимізаторів – над своїм інтернет-представництвом студія тим більше повинна добре попрацювати, щоб її знаходили потенційні клієнти.

   Важливим нюансом вибору компанії для пошукового розкручування ресурсу у Львові залишається прозорість – не всі замовники розбираються в цих питаннях, тому вибирають терплячих і чесних виконавців.

   Студія «BeVisible» працює за чіткою схемою, прозорою для наших клієнтів:

   Завдання спрощується при розробці інтернет-порталу з нуля – наші фахівці спочатку створюють сторінки, що відповідають вимогам пошукових систем і якості технічної оптимізації. Тим більше на початковому етапі простіше виконати всі вимоги пошукових систем щодо якості проектів і їх наповнення.

   Стикаючись з проектами різної тематики, ми розробили різні підходи для їх розвитку. Для них просто не може бути єдиного шаблону. Наша СЕО-студія ретельно вивчає особливості кожного замовлення, його конкурентне середовище, ТОП видачі за аналогічною темою. Тому ми гарантуємо ефективність розкрутки.

   Етапи СЕО-просування

   Для результативного розвитку складена оптимальна схема, яка допомагає структурувати роботи по оптимізації ресурсу:

   1. Дослідження ніші, в якій працює ваша компанія, аналіз конкурентів. На даному етапі ми можемо знайти більш цікаві стратегії.
   2. Розробка тактики просування, складання комплексу необхідних заходів.
   3. Аналіз технічного стану інтернет-ресурсу компанії-замовника і його технічна оптимізація. На цьому етапі ми коригуємо ресурс, щоб ним було легко користуватися. Цей напрям спрощує аналіз сторінок пошуковими системами, покращуючи їх ранжування.
   4. Створення контенту, що відповідає вимогам пошукових систем.
   5. Паралельно проводиться внутрішня оптимізація сайту – редагуються або прописуються мета-теги, посилання для перелінковки.

   На кожному етапі проводиться аналіз трафіку, пошук можливих недоробок, розробка нових і більш досконалих стратегій.

   Ціна просування інтернет-проектів у Львові

   Великий досвід роботи в сфері оптимізації та пошукового розкручування допоміг нам оптимізувати витрати на весь комплекс робіт. Професійний підбір заходів максимально підвищує ефективність наших стратегій.

   Компанія «BeVisible» пропонує 4 пакет послуг:

   Очевидно, що ціни на розкрутку сайту залежать від кількості сторінок, поставленого завдання і цілі просування.

   Наші переваги

   Фахівці студії «BeVisible» не дають порожніх обіцянок: ми обговорюємо очікування замовника, терміни, особливості проекту. Тривалість робіт до отримання очікуваних результатів становить 9-12 місяців. Це потрібно враховувати при виборі пакета послуг і розробці проекту в цілому. Але ми впевнені, що вирішимо будь-яке, поставлене вами завдання, тому що наші переваги полягають в професіоналізмі:

   Замовити просування сайту у Львові ви можете на цій сторінці, вибравши відповідний пакет послуг або консультацію оптимізатора для підбору індивідуальної програми для розкрутки Вашого проекту.

   Безкоштовний аудит Безкоштовний відео-аудит реклами
   Copy link
   Powered by Social Snap