Замов налаштування AdWords

та отримай нових клієнтів з Google вже через 5 днів

 • бонус 2000 грн на рекламу
 • агенція партнер google
 • сертифіковані спеціалісти Google Ads
 • аналітика на основні продажів/заявок/дзвінків

З якими типами реклами працюємо (тягни вбік  →)

Залишити заявку
PartnerBadge-RGB

Нам довіряють

Контекстна реклама Google AdWords

1

Потрібно протестувати новий сайт на справжніх відвідувачах?

2

Бажаєте отримати стабільний потік нових клієнтів з інтернету?

3

Хочете збільшити продажі та масштабувати свій бізнес?

4

Чи ваша реклама в інтернеті не дає бажаних результатів?

Контекстна реклама – найшвидший засіб приваблення цільових відвідувачів на інтернет-ресурс!

Переваги контекстної реклами Google Adwords

Геотаргетинг – можливість налаштування показу оголошень тільки  в потрібному регіоні

перевага 3 - цільові відвідувачі

Тільки цільові відвідувачі та зрозуміла аналітика

перевага 2 - швидкий запуск

Швидкий запуск та результат рекламної кампанії, можливість вносити зміни, оптимізувати

перевага 4 - оплата за кліки

Оплата тільки за клік по оголошенню, гнучкий розподіл рекламного бюджету

Чому контекстна реклама в bevisible?

сертифіковані спеціалісти

Етапи створення ефективної контекстної реклами:

 1. налаштовуємо відстеження цільових дій користувачів в системі аналітики;
 2. аналізуємо бізнес та збираємо пошукові запити;
 3. пишемо рекламні оголошення;
 4. вмикаємо та оптимізовуємо рекламу для збільшення продажів!
Отримати нових клієнтів

Деталі налаштування Google AdWords

5 робочих днів для налаштування

промокод
“до 2000 грн”

ремаркетинг
в подарунок

відстеження рівня конверсій на сайті

Налаштування рекламної кампанії в деталях

Це пункт не займе у вас більше ніж 30 хв, однак допоможе мені зрозуміти ваші потреби та запропонувати оптимальну пропозицію.
Однією з переваг контекстної реклами є гнучкість у її керуванні. Однак для цього необхідно створити правильну структуру акаунту. Якщо ви захочете вимкнути рекламу на певний вид продукції чи послуг у визначеному регіоні – без проблем зможете зробити це навіть власноруч.
Збираю ключові слова та розприділяю на логічні групи. До кожної групи оголошень додаєтьс кілька варіантів оголошень. Через 30 днів можна буде визначити, на яке оголошення люди клікають частіше. Ви зможете отримати більшу кількість потенційних клієнтів за меншу суму.
Для різного виду бізнесу, налаштування можуть відрізнятись. Тільки індивідуальний підхід допоможе отримати хороші результаті від реклами в інтернеті, а саме: високі кількість кліків по низькій ціни, малу вартість приваблення клієнта, високий показник ROI.
Один з найважливіших етапів. Потрібно ретельно стежити за показниками ефективності, корегувати ставки для ключових слів. Цей пункт робіт поступово перетікає у наступний.
Перші 30 днів після запуску реклами доводиться вносити корективи кожного дня. Все для досягнення високого CTR, показника якості та позиції за ключовими словами. Цікавий факт: google враховує історію ефективності акаунту. Тому цей пункт робіт допоможе економити кошти в майбутньому. Саме тому перші 30 днів ведення реклами включено у вартість налаштування.
Для отримання високих показників доводиться аналізувати, яка відповідність ключового слова спрацювала краще, на яке оголошення клікають частіше, проводити крос-мінусування ключових слів, зменшувати показник відмов.
Не бачу змісти писати кілометрові звіти. Краще витратити цей час на покращення ефективності реклами. Тому надаю тільки стислі звіти, про досягнені результати, чи формую зручні звіти безпосередньо в системі Google AdWords для власника сайту.

Почніть отримувати нових клієнтів вже через 5 днів!

Налаштувати рекламу

Ціна контекстної реклами у Львові

Контекстна реклама – розміщення текстових оголошень в пошукових системах і на сайтах партнерах. PPC реклама це можливість швидко отримувати потенційних клієнтів з пошукових систем і інтернету.

За 4 роки досвіду роботи з контекстною рекламою ми навчились:

 • оптимізувати оголошення так, щоб вони продавали;
 • ефективно оптимізувати бюджет;
 • значно зменшувати вартість кліка;
 • збільшувати рівень конверсії сайту.

Вартість налаштування Google Ads:

 • Налаштування google adwords – від 2000 грн
 • Ведення та оптимізації рекламної кампанії – від  1000 грн/міс

Використовуйте наш досвід, щоб отримувати гарячих клієнтів з мережі!

Переваги контекстної реклами гугл едвордс

 • геотаргетинг – можливість налаштування показу оголошень тільки  в потрібному регіоні;
 • швидкий запуск та результат (в порівнянні з SEO просуванням сайтів, де результати видно після 2-3 місяців роботи, за допомогою контекстної реклами можна отримувати клієнтів практично відразу, після оплати);
 • швидкі зміни і коректування рекламної кампанії;
 • тільки цільові відвідувачі;
 • зрозуміла аналітика;
 • оплата тільки за клік по оголошенню;
 • можливість експериментувати і виявляти найкращі оголошення;
 • контроль витрат, можна включати і зупиняти рекламну компанію в будь-який час.
Залишити заявку

Що таке контекстна реклама

Створили власний сайт, та чекаєте на перших покупців, але результату нема? Насправді, проблема в тому, що простого розміщення гарної сторінки замало, тож основним інструментом для приваблення потенційних клієнтів є контекстна реклама Google AdWords. Без неї представництво компанії у мережі слугує лише тим, хто про вас знає, не приваблюючи потенційних покупців. Самі розумієте, можливі прибутки йдуть до конкурентів. Але змінити це просто – достатньо замовити контекстну рекламу у Львові в BeVisible! Час гучно заявити про себе – станьте помітними, разом з нами!

Коротко про контекстну рекламу в інтернеті

Контекстна реклама в інтернеті – особливий різновид реклами, у якій ваше оголошення демонструється лише тим, кого цікавить його контент. Тобто показ відбувається виключно для цільових користувачів, котрі шукають продукцію чи послугу, інформацію про яку вказали ви. Розміщується така реклама в пошукових системах. Це дозволяє швидко та недорого розповсюджувати відомості про вашу компанію по всьому світі!

Таку рекламу часто використовують на перших етапах створення web-проекту для оцінки його ефективності. Адже не зовсім доцільно вкладати в SEO просування сайту, щоб виявити проблеми в юзабіліті.

Згідно статистики, найбільш популярною пошуковою системою є Google. Саме через неї більшість користувачів намагається відшукати товари, послуги чи просто корисну інформацію. Тому контекстна реклама Гугл – незамінний супутник вдалого бізнесу! Адже її спеціалісти постійно працюють над підвищенням ефективності такого просунення у мережі.

Основною перевагою реклами в Google AdWords вважається метод розрахунку з оплатою “за перехід”. Найбільш розповсюджений тарифний план. Плата зі власника об’яви знімається за кожен перехід по посиланню. При цьому вартість кліка залежить від багатьох факторів, власне в цьому і приховується складність ефективного налаштування.

Пошукові системи майже не обмежують у методах подачі інформації у рекламі. Тут може бути поєднання текстових та графічних елементів, розміщення банера, просте повідомлення, контекстно-медійна реклама на сайтах-партнерах.

Google AdWords – швидко, просто, ефективно

Багато хто сумнівається у ефективності даного типу розкрутки. Дарма! Адже це найпростіший метод комунікації з користувачем у сучасному світі! Більшість представників цільової аудиторії вже давно не ходять по магазинах та не читають газети – вони цінують свій час, замовляючи майже все у режимі онлайн. А як інакше розказати про себе та власний бізнес, якщо не через інтернет?

Щоб зрозуміти ефективність рекламних оголошень у пошуковиках, слід роздивитися більш детально послідовність дій стандартного користувача мережі. Тож, щоб знайти щось, кожен виконує такі прості дії:

 • вводить текст у пошуковій системі. Основний момент, бо ваше повідомлення обов’язково містить ключові запити. Наприклад: “придбати недороге авто у Львові”.
 • система шукає сайти, наповнені цільовою інформацією. Робить це Гугл саме по ключових словах;
 • результат. Зауважте, що деякі ресурси знаходяться зверху та виділені. Саме на них частіше переходять користувачі, бо кому захочеться шукати на 2 та інших сторінках. Ось саме ці сайти застосували методику залучення клієнтів через контекстну рекламу.

Висновок простий: якщо хочете, щоб ваш сайт був одним із перших на сторінці з результатами пошуку – варто замовити контекстну рекламу!

Професіонали працюють – ви заробляєте

Говорити про переваги контекстної реклами можна до нескінченності. Тому ми виділили лишень ключові моменти:

Занадто дорогі промо-ролики по радіо та ТВ майже нікому не цікава. Настав час для подання інформації про товари та послуги через мережу, що більш ефективно та коштує значно дешевше. Ви отримуєте прибуток без переплат;
Інформація подається щомісяця. Ви буде чітко бачити, куди витрачаються кошту, а також спотерігати за такими показниками як: вартість кліку, кількість показів, кількість кліків, коефіцієнт конверсій;
Всього за 7 робочих днів ви підключете потужний рекламний канал для свого бізнесу. Однак контекстну рекламу потрібно постійно оптимізовувати (конкуренти не сплять). Це гарантуватиме високу ефективність реклами на тривалий час.
Наприклад, можна підвищити ефективність показів свого оголошення, прив’язавши його до цільового регіону, демографічні показники цільової аудиторії, тематику місць розташування реклами;
Швидкий запуск та просування тепер реальні! Тож нащо втрачати дорогоцінний час, якщо за тиждень можна налаштувати контекстну рекламу та насолоджуватися результатом;
За допомогою Google Analytics ми швидко перевіряємо якість роботи реклами. Дана послуга допомагає вчасно вносити корективи для досягнення максимального результату.

Бажаєте замовити інтернет рекламу у Львові? Звертайтеся до нас! Настав час відкрити для себе нові можливості! Будьте у полі зору потенційних клієнтів разом із нами!

Розпочати співпрацю