Контекстна реклама Львів

Налаштуємо контекстну рекламу Google Ads за 10 днів та компенсуємо 10 000 грн. витрат за перших два місяці. Сертифіковані спеціалісти! Парнери Google! Наша сторінка у програмі Google Partners.
Отримайте знижку 50% на налаштування та бонус 10 000 грн.

  Що таке контекстна реклама

  Контекстна реклама Львів – розміщення текстових оголошень в пошуку Google та на сайтах партнерах. PPC реклама це можливість швидко отримувати потенційних клієнтів з пошукових систем і інтернету.

  Швидкі відповіді на питання “Як компенсувати 10 000 грн. на рекламу?”:

  • з 2022 року Google оновлює програму Google Partners та ускладнює умови участі – наша компанія повністю відповідає вимогам;
  • з лютого 2022 в силу вступають нові правила стосовно промо-кодів, тепер парнери можуть компенсувати своїм замовниками 10 000 грн. за умови витрати що найменше такої ж суми протягом перших 60 днів;
  • у програмі можуть брати участь тільки нові сайти, які раніше не використовували рекламу та які дотримаються ряду інших вимог.

  Наші ціни (ціни знежено на 50% для підтримки бізнесу на час війни України проти російських окупантів):

  • Налаштування реклами (разовий платіж) – від 3500 грн від 7000 грн
  • Ведення реклами – від 2000 грн/міс від 4000 грн/міс
  • Мінімальний бюджет на рекламу – від 5000 грн/міс (бюджет може бути і меншим але для того щоб компенсувати максимум, а саме 10 000 грн за 60 днів, потрібен зазначений бюджет).

  З якими рекламними кампаніями працюємо:

  • реклама в пошуку;
  • контекстно-медійна мережа та ремаркетинг;
  • Google Shopping (реклама в покупках) розумні та звичайні кампанії;
  • Performance Max – новий вид рекламних кампаній який показує круті результати станом на початок 2022 року;
  • Universal App Campaigns – реклама мобільних додатків у всіх мережах Google;
  • Відео-реклама на YouTube.

  У всіх перелічених видах рекламних кампаній ми маємо досвід та високі компетенції.

  Звертайтесь через контактні форми чи на номер телефону (063) 429 31 38 (Дмитро – засновник BeVisible).

  Кейси
  grid-item
  Реклама для тематики “доставка обідів” у Львові
  151
  лід за місяць
  12,31
  грн, вартість ліда
  3,29
  CPC
  grid-item
  Контекстна реклама для клінінгової компанії в Празі
  10
  замовлень в мясіць
  453
  крони, вартість ліда
  3,94%
  конверсій
  grid-item
  Супер ефективна реклама для прокату суконь у Львові
  95
  лідів за місяць
  14,11
  грн, ціна ліда
  6,65%
  коефіцієнт конверсій
  grid-item
  Генерація лідів для пейнтбольеого клубу у Львові
  77
  конверсій за 1 місяць
  75,38
  вартість конверсії
  3,56
  CPC
  grid-item
  Реклама по оптовій продажі весільних суконь
  1$
  ціна за лід
  22
  ліда в день
  8
  цільових країн
  Клієнти, які нам довіряють
  Ми співпрацюємо з компаніями різних сфер
  Відгуки
  Надя Левіна
  Засновниця студії краси Beauty Secret
  Моя студія надає послуги та проводить курси в сфері краси. Також ми займаємось продажем матеріалів для майстрів. За час співпраці з BeVisible ми розвинули наш сайт до інтернет-магазину і підняли продажі товарів. Збільшили кількість заявок на курси та запити на наші клієнські полсуги. Три основних моменти про співпрацю: Безпека – можемо довіряти Дмитру і його компанії, Любов до роботи. І головне, я порадила Діму не одній людині і знаю, що коли він бере проект, він залазить в його середину і вивчає до дрібниць. Щоро рекомендую Дмитра і дякую за те що ти робиш!
  Василь Кохан
  Пентбольний клуб Б3, MindGame, MemEvents
  До дмитра звернувся приблизно 2 роки тому для проведення аналізу послуг які мені надавали фрілансери по SEO просуванню та контекстній рекламі моїх сайтів. Результати аналізу який провів Дмитро не тішили мене. Я зрозумів що багато в чому мене обманювали… І я попросив Дмитра щоб він запропонував мені альтернативний варіант виходу з ситуації. Він розписав етапи для виходу на хороші показники, а також вказав затратність на це. Результатом я задоволений, результати позитивні, показники пішли в гору. Вам рекомендую Дмитра для роботи. Можете зв’язатись зі мною і я вам все детально розкажу.
  Роман Скоп
  Співзасновник маркетплейсу handmade товарів UkrainArt
  Привіт всім! З Дмитром і його командою працюю вже 2 роки. Він зарекомендував себе хорошим професіоналом і відповідальною людиною. Ми продовжуємо співпрацю. Можу сміливо порадити вам цю компанію для надання послуг по SEO та контекстній рекламі.
  Руслан Ружицький
  Засновник мережі ораторських клубів та школи Красномовець
  Я шукав людину яка зможе налаштувати мені контекстну рекламу. В мене є онлайн курси з ораторства. В фейсбуці я написав пост “порадьте людину” і багато людей порекомендували Дмитра Паюсова. Дмитро гарно спілкується і швидко комунікує. Деталі співпраці були швидко узгоджені і це одна з переваг роботи з ним. Я задоволений результатами! В мене була низька конверсія. Завдяки змінам на сайті які запропонував Дмитро і його команда та якісно налаштований рекламі я отримав більше продажів свого продукту онлайн. Рекомендую цю команду для розвитку вашого бізнесу.
  Назарій Боренюк
  Засновник BrukArt
  Знайомство з BeVisible розпочалось з проходження курсу по SEO просуванню. Але через велику завантаженість по роботі я так і не приступив до самостійного просування свого сайту. Зате отримав корисні навички для контролю та розуміння процесу. Про вибір підрядника для просування сайту я навіть не задумувався, одразу пішов до Дмитра. Він запропонував створити новий сайт, оскільки старий сильно застарів. Новий сайт було зроблено меншн ніж за місяць. Але найбільше я був здивований коли через місяць сайт вже був в ТОП10, а через 3 місяці став ТОП1 у Львові. Результати готовий підтвердити особисто. Всім раджу цю команду для співпраці.
  Давайте обговоримо ваш проект
  Заповніть форму, мі зв’яжемось з Вами для обговорення вашого проекту, надамо вичерпну консультацію та порадимо, що найкраще підійде у вашій ситуації

   Чому слід обрати контекстну рекламу?

   ⭕ Комплексний підхідвід 7000 грн
   ⭕ Реклама в пошукувід 4000 грн
   ⭕ Google Shoppingвід 4000 грн
   ⭕ Performance Maxвід 5000 грн

   Створили власний сайт, та чекаєте на перших покупців, але результату нема? Насправді, проблема в тому, що простого створення гарної сторінки замало, тож основним інструментом для приваблення потенційних клієнтів є контекстна реклама Google AdWords (Ads).

   Без неї сайт у мережі слугує лише тим, хто про вас знає, не приваблюючи потенційних покупців. Самі розумієте, можливі прибутки йдуть до конкурентів. Але змінити це просто – достатньо замовити контекстну рекламу у Львові в BeVisible!

   Час гучно заявити про себе – станьте помітними, разом з нами!

   Переваги контекстної реклами Google Adwords

   Ціна контекстної реклами

   За 8 років досвіду роботи з контекстною рекламою ми навчились:

   Вартість налаштування Google Ads:

   Ціни вказано без урахування знижки (при наявності сезонної акції).

   Налаштування рекламної кампанії в деталях

   Короткий брифінг

   Цей пункт не займе у вас більше ніж 30 хв, однак допоможе нам зрозуміти ваші потреби та запропонувати оптимальну пропозицію.

   Розробка структури акаунту

   Однією з переваг контекстної реклами є гнучкість у її керуванні. Однак для цього необхідно створити правильну структуру акаунту. Якщо ви захочете вимкнути рекламу на певний вид продукції чи послуг у визначеному регіоні – без проблем зможете зробити це навіть власноруч.

   Створення оголошень

   Збираємо ключові слова та розприділяємо на логічні групи. До кожної групи оголошень додаємо кілька варіантів оголошень. Через 30 днів можна буде визначити, на яке оголошення люди клікають частіше. Ви зможете отримати більшу кількість потенційних клієнтів з однаковим бюджетом.

   Налаштування рекламного акаунту

   Для різного виду бізнесу, налаштування можуть відрізнятись. Тільки індивідуальний підхід допоможе отримати хороші результаті від реклами в інтернеті, а саме: високі кількість кліків по низькій ціни, малу вартість приваблення клієнта, високий показник ROI.

   Запускаємо рекламну кампанію

   Один з найважливіших етапів. Потрібно ретельно стежити за показниками ефективності, корегувати ставки для ключових слів. Цей пункт робіт поступово перетікає у наступний.

   Аналізуємо та корегуємо

   Перші 30 днів після запуску реклами доводиться вносити корективи кожного дня. Все для досягнення високого CTR, показника якості та позиції за ключовими словами. Цікавий факт: google враховує історію ефективності акаунту. Тому цей пункт робіт допоможе економити кошти в майбутньому. Саме тому перші 30 днів ведення реклами включено у вартість налаштування.

   Ведення та оптимізація реклами

   Для отримання високих показників доводиться аналізувати, яка відповідність ключового слова спрацювала краще, на яке оголошення клікають частіше, проводити крос-мінусування ключових слів, зменшувати показник відмов.

   Звітність

   Надаємо стислі звіти, про досягнені результати – формуємо зручні звіти безпосередньо в системі Google AdWords для власника сайту.

   FAQ про контекстну рекламу

   ⭕ Яка вартість контекстної реклами?

   Вартість налаштування контекстної реклами починається від 7000грн та залежить від проекту (ця сума оплачується лише 1 раз). Ведення і оптимізація рекламної кампанії від 4000 грн/міс. Варто відзначити що ми компенсуємо 10000 грн витрат за перші 60 днів використання реклами!

   ⭕ Що входить у вартість контекстної реклами?

   У ціну входить аналіз сайту та Вашого бізнесу, пошук ключових слів та мінус-слів, розробка стратегії та створення рекламних оголошень, налаштування та запуск, аналіз та оптимізація рекламної кампанії, періодична звітність.

   ⭕ Від чого залежить ціна на ведення реклами?

   Вартість налаштування і ведення контекстої реклами змінюється в залежності від розробленої стратегії, виду реклами (контекстна, медійна, ремаркетинг, Ютуб-реклама), кількості груп оголошень та бюджету на рекламу.

   Переваги контекстної реклами гугл едвордс

   Коротко про контекстну рекламу в інтернеті

   Контекстна реклама в інтернеті – особливий різновид реклами, у якій ваше оголошення демонструється лише тим, кого цікавить його контент. Тобто показ відбувається виключно для цільових користувачів, котрі шукають продукцію чи послугу, інформацію про яку вказали ви. Розміщується така реклама в пошукових системах. Це дозволяє швидко та недорого розповсюджувати відомості про вашу компанію по всьому світі!

   Таку рекламу часто використовують на перших етапах створення web-проекту для оцінки його ефективності. Адже не зовсім доцільно вкладати в SEO просування сайту, щоб виявити проблеми в юзабіліті.

   Згідно статистики, найбільш популярною пошуковою системою є Google. Саме через неї більшість користувачів намагається відшукати товари, послуги чи просто корисну інформацію. Тому контекстна реклама Гугл – незамінний супутник вдалого бізнесу! Адже її спеціалісти постійно працюють над підвищенням ефективності такого просунення у мережі.

   Основною перевагою реклами в Google AdWords вважається метод розрахунку з оплатою “за перехід”. Найбільш розповсюджений тарифний план. Плата зі власника об’яви знімається за кожен перехід по посиланню. При цьому вартість кліка залежить від багатьох факторів, власне в цьому і приховується складність ефективного налаштування.

   Пошукові системи майже не обмежують у методах подачі інформації у рекламі. Тут може бути поєднання текстових та графічних елементів, розміщення банера, просте повідомлення, контекстно-медійна реклама на сайтах-партнерах.

   Google AdWords – швидко, просто, ефективно

   Багато хто сумнівається у ефективності даного типу розкрутки. Дарма! Адже це найпростіший метод комунікації з користувачем у сучасному світі! Більшість представників цільової аудиторії вже давно не ходять по магазинах та не читають газети – вони цінують свій час, замовляючи майже все у режимі онлайн. А як інакше розказати про себе та власний бізнес, якщо не через інтернет?

   Щоб зрозуміти ефективність рекламних оголошень у пошуковиках, слід роздивитися більш детально послідовність дій стандартного користувача мережі. Тож, щоб знайти щось, кожен виконує такі прості дії:

   Висновок простий: якщо хочете, щоб ваш сайт був одним із перших на сторінці з результатами пошуку – варто замовити контекстну рекламу!

   Для того, щоб товар продавався, йому необхідно забезпечити грамотне просування. Контекстна реклама у Львові допоможе підвищити попит і залучити в магазин нових покупців. Налаштуванням контекстної реклами повинен займатися фахівець. Тільки в цьому випадку вона буде ефективною і принесе планований прибуток.

   Реклама в інтернеті – невід’ємна частина маркетингу

   За допомогою цього інструменту маркетингу можна одночасно вирішити кілька проблем. Замовити послугу варто підприємцям, які хочуть:

   Скористатися всіма перевагами такого просування ви можете з нашою допомогою. Компанія «BeVisible» розробить індивідуальну стратегію, розрахує бюджет і забезпечить необхідний рівень конверсії.

   Як це працює?

   Для створення використовуються спеціальні інструменти, з допомогою яких можна налаштувати всі необхідні параметри:

   Ефект від використання контекстної реклами у Львові можна побачити відразу ж після збору первинних аналітичних даних. Вони покажуть, наскільки ці дії впливають на потенційних клієнтів. Для досягнення мети не доведеться чекати просування на першу сторінку видачі пошукових систем або збільшення популярності ресурсу. Результат буде видно відразу після початку роботи.

   Кому потрібна контекстна реклама у Львові

   В першу чергу, невеликим компаніям і новачкам в світі бізнесу. Вони зможуть підвищити свій дохід без довгого очікування, поки покупець дізнається про їхнє існування. На сьогоднішній день це найшвидший і раціональний спосіб збільшити свій оборот або прибуток за допомогою технологій діджитал-маркетингу. Послугами контекстної реклами можна скористатися при веденні будь-якого бізнесу. Це допоможе залучити цільову аудиторію і стимулювати продажі навіть в дуже специфічних сегментах ринку.

   І мова йде не тільки про продажі, за допомогою контекстної реклами можна:

   Нещодавно створені сайти не мають широкої аудиторії, а прибуток необхідний вже зараз. Або Ви займаєтеся продажем сезонних товарів і послуг, а значить часу на розкрутку сайту просто немає. За допомогою контекстної реклами можна легко вирішити такі проблеми і забезпечити достатній приплив клієнтів.

   Проведена кампанія допоможе оптимізувати сайт, створивши для нього якісне семантичне ядро. Для цього достатньо проаналізувати використовувані ключі, вибравши найважливіші і релевантні запити.

   Використання можливостей Google Ads

   За допомогою цього потужного інструменту можна чітко виділити свою цільову аудиторію і вигідно піднести їй свій товар. Завдяки такому підходу можна не тільки швидко отримати нових клієнтів, але і максимально раціонально витрачати свій бюджет, що дуже важливо для бізнесу, що розвивається і невеликих компаній.

   Показ може проводитися відразу в двох мережах:

   Вартість контекстної реклами у Львові для цих мереж різна, тому що поведінка користувачів в них відрізняється. А значить адаптація вимагає різних витрат.

   Для яких цілей використовується Google Ads

   Рекламна кампанія в Гугл може переслідувати 4 мети:

   1. Залучення трафіку. Основне завдання – отримання максимальної кількості кліків для виділеного бюджету. Для досягнення мети можна знехтувати іншими параметрами: позицією, типом мережі, CTR.
   2. Конверсія. Мета: досягнення якомога більшої кількості очікуваних від користувача дій (реєстрацій на сайті, заповнень форм, дзвінків). Для досягнення мети важливо правильно налаштувати відстеження конверсій. У деяких випадках (в основному це відноситься до Landingpage) для прийому прямого відгуку знадобиться оптимізація посадкових сторінок.
   3. Брендинг. Налаштування проводиться так, щоб продемонструвати назву бренду максимальній кількості користувачів. Інформація повинна розміщуватися на помітних місцях у контекстно-медійній мережі або пошуковій видачі. На ефективність дій вкаже збільшення кількості брендингових запитів. Оплата здійснюється за покази, в тому числі за запитами брендів конкурентів.
   4. Поєднання прямого відгуку і брендингу. Налаштування в цьому випадку проводиться з урахуванням пунктів 2 і 3.

   Залучення трафіку

   Домогтися помітного підвищення цільового трафіку за допомогою блогових статей, посібників, оглядів та інших видів контенту непросто. Це потребує виділення бюджету на його створення і забирає багато часу. Невеликим підприємствам і компаніям залучати трафік за допомогою комерційних високочастотних запитів дорого. Але для досягнення цієї мети можна замовити контекстну рекламу.

   Поява відповідних оголошень у видачі за потрібними запитами допоможе збільшити цільовий трафік. Для цього важливе не лише правильне налаштування. Зміст повинен залучити користувача і підштовхнути його перейти на сторінку замовника і вчинити певні дії. Наприклад, покупку, реєстрацію на сайті, підписку на новини та інші види конверсії.

   Важливі переваги контекстної реклами

   В першу чергу, це доступна ціна при високій ефективності. Крім того, жодна копійка з виділених грошей не витрачається даремно. Ви платите тільки за конкретний результат, який потрібно отримати.

   Збільшення продажів і залучення нових клієнтів – це не єдині переваги контекстної реклами у Львові. Агресивний маркетинг вже давно не робить істотного ефекту. З його допомогою далеко не завжди вдається досягти потрібних дій. А в деяких випадках можна отримати абсолютно протилежний результат. Особливо, якщо пропонована інформація не збігається з інтересами потенційного покупця.

   Грамотно спланована кампанія позбавлена ​​цих недоліків і має масу переваг:

   Лідогенерація в маркетингу

   Лідогенерацією називають одну з тактик діджитал-маркетингу, спрямовану на залучення більшого числа клієнтів. Основна мета лідогенераціі – залучення потенційного покупця в систему взаємодії з заявками. В результаті він купує товар, а компанія отримує нового клієнта. Інформація миттєво розміщується на першій сторінці пошукової видачі, а її зміст пропонує вирішити проблему конкретного користувача. Це відсіює всі проміжні етапи при пошуку потрібної послуги або товару, відразу пропонуючи швидке рішення для покупця.

   Замовте інтернет рекламу в компанії «BeVisible»

   Компанія «BeVisible» є агентством-партнером Гугл, а наші фахівці пройшли сертифікацію Google Ads. Ми допоможемо максимально ефективно підвищити конверсію сайту, зменшити вартість кліка і сформувати продаючі оголошення. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте перших клієнтів всього через 10 днів.

   Що потрібно для запуску реклами в гугл

   Процес створення складається з чотирьох основних етапів:

   Чому «BeVisible»?

   Ми надаємо послуги з налаштування та ведення контекстної реклами у Львові більше 4-х років. Наші фахівці використовують найсучасніші інструменти і завжди в курсі останніх змін і нововведень Google.

   Замовляючи послугу у нас, ви отримуєте:

   Ми не допускаємо помилок і завжди точно знаємо, як досягти мети, поставленої замовником. На цій сторінці ви можете замовити будь-які послуги зі створення, налаштування та супроводу контекстної реклами. Зв’яжіться з нами, ми розрахуємо вартість, узгодимо терміни і укладемо договір.

   Вартість Google AdWords у Львові від «BeVisible»

   Ціна послуг з налаштування в Google Ads починається від 7000 грн. Вартість ведення і оптимізації рекламної кампанії – від 4000 грн. Зовсім недорого для того, щоб забезпечити для своєї компанії впізнаваність, стабільний і зростаючий дохід.

   Грамотний маркетинг – основа продажів. Співпрацюючи з «BeVisible», Ви зможете не тільки отримати прибуток і успішно вести свій бізнес, а й активно розвивати його. Отримайте максимальну віддачу при мінімальних вкладеннях.

   Бажаєте замовити інтернет рекламу у Львові? Звертайтеся до нас! Настав час відкрити для себе нові можливості! Будьте у полі зору потенційних клієнтів разом із нами!

   Безкоштовний аудит Безкоштовний відео-аудит реклами
   Copy link
   Powered by Social Snap